• This Is How We Built It

  Lesní nástavby na traktory

  Kvalita, výkon, tradice. Nová nástavba na traktory Zetor Forterra je zde!


  Zobrazit více
 • This Is How We Built It

  Caron

  Traktorové podvozky Caron nejen do lesa. Lze jej využít jednak v komunálních službách, v zemědělství, jako UKT v lese, nebo na přepravu dřeva či pomocníka při práci.


  Zobrazit více
 • This Is How We Built It

  Optimus-X

  Samojízdný štěpkovač s kterým odpadá vyvážení!


  Zobrazit více
 • This Is How We Built It

  Vyvážečky AGAMA LV

  Dvojitý rám, bezkonkurenční hydropohon, pogresivní hydraulické ruky!


  Zobrazit více
 • This Is How We Built It

  Tajfun - Lesní navijáky

  Lesní navijáky za traktor jsou připraveny na těžké podmínky každodenní těžby. Tažná síla od 3,5 do 10 t. Navijáky Tajfun jsou profesionálním partnerem v lese již řadu let!


  Zobrazit více

Novinky &
Události

Jsme na sociálních sítích

POSLEDNÍ NOVINKY:

 • svářeč - zámečník - 4. 4. 14
  Hledáme zaměstnance na pozici Svářeč - zámečník
 • BVV Silva Regina - Biomasa - 19. 3. 14
  30. 3. – 3.4. 2014 BVV Silva Regina - Biomasa 2014 - volná plocha Z a R. Vystavujeme štěpkovače, vyvážečky, navijáky, štípačky.......a pozor, připravujeme jednu exkluzivní novinku!!!

ODBĚR NOVINEK:

FOTO & VIDEO:

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ ZNAČEK:

Vyvážečka AGA V10 je určena do těch nejnáročnějších podmínek. Celá konstrukce vychází z modelu AGA V14. Dvojitý rám minimalizuje kroucení konstrukce a tím je zaručena vysoká životnost a nedochází tak k únavě materiálu jako u konkurence. Její nosnost je včetně hydraulické ruky 10 t. K pohonu v těžkém terénu nabízíme volitelně trakční válce. Ty se sklápí mezi kola do záběru a zajišťují maximální průchodnost terénem. Oje je nabízíme pevné, nebo hydraulicky nadváděné. Vyvážečka je uzpůsobena pro provoz na pozemních komunikacích. Všechno vybavení nutné pro tento provoz je zapuštěno do konstrukce, nebo se sklápí a je zakrytované. V kombinaci s jednou z hydraulických ruk AGAMA AL navržených přímo pro vyvážečky se jedná o plně funkční celek, který byl navržen pro zdejší těžké podmínky těžby a my se zaručujeme o jeho kvalitu.

Vyvážečka AGA V14 je určena do těch nejnáročnějších podmínek. Dlouho jsme nabízeli vyvážečky jiných značek, ale požadavky zákazníků si žádali vyvážečku s pevnou a lehkou konstrukcí odolnou při přetěžování a vysoké námaze. Při její konstrukci jsme dbali na vysokou nosnost (12 t nákladu a 2 t pro hydraulickou ruku) a zachování nízké hmotnosti samotné konstrukce. Připojovací hydropohon, který je stále zapnut a automaticky se vypíná pouze při překročení rychlosti 6 km/h. Dohromady se silnou rukou PENZ 9 HL v uprávě pro vyvážečky (tato ruka je testována 10 let v těžbě v Brazílii) tvoří špičku na trhu v nejprogresivnější vyvážecí technice.
Hydraulické ruky Agama AL 570 a AL 675 vyvíjené na základě 21 let zkušeností a poznatků z přepravní a manipulační lesní techniky. Jsou navrženy pro nejnáročnější zákazníky a je kladen důraz na kvalitu a efektivitu při práci v těžkých podmínkách. Všechny hydraulické prvky a vedení hydraulických hadic je konstruováno s maximálním ohledem na dlouhou životnost a snadný přístup v případě údržby.
Štěpkovače Mus-Max WT jsou ideálně navrženy pro středně velké výkony produkce štěpky, jsou vyráběny přímo pro montáž na podvozek nákladních vozů a dimenzováný na výkony od 250 k do 800 k. Rotor se střídavě umístěnými noži a velký povrch síta zaručují výbornou kvalitu štěpky a velkou průchodnost zpracovávaného materiálu štěpkovačem.

Mnoho strojů tohoto typu je již několik let v bezproblémovém provozu. Jeho konstrukce nabízí vysoké přednosti. Výborný posun díky 64 a více cm širokému vkládacímu dopravníku je ideálně vhodný pro zpracování klestu i kulatiny.

Štěpkovač je vybaven horním a dolním přítlačným válcem. Dopravník s funkčností až 3 000 hodin provozu, disponuje výbornou ochranou proti opotřebení. Všechny důležité opotřebitelné díly jsou snadno vyměnitelné. Štěpkovací nože jsou stejné jako v jiných verzích štěpkovačů Mus-Max a díky tomu se zkracuje doba jejich dodání.

Elektronický ovládací box s barevným displejem umožňuje rychlé, přesné ovládání a nastavení štěpkovače v různých režimech štěpkování. Samozřejmostí je česká verze operačního systému a jeho průběžná aktualizace. Ovládání je diky přehlednému panelu a nožním pedálům velmi pohotové a díky tomu je možné rychle zabránit vniknutí nežádoucího materiálu do štěpkovače, nebo pohodlně a rychle plnit štěpkovač klestem.