Agama je profesionál na vývoj, výrobu a servis lesní techniky.

Chcete získávat nejnovější informace jako první?

  • Informace o nových produktech
  • Nové ralizace
  • Recenze strojů
  • Rady & Tipy

Z odběru novinek je možné se kdykoliv odhlásit.

Elektrohydraulicky ovládané

Tajfun 105AHK

Profesionální lesní naviják na dřevo TAJFUN 105 AHK SG s hydraulicky poháněnou horní kladkou. Elektrohydraulicky ovládaný naviják bez jakýchkoliv omezení. Postupné odvíjení lana. Hydraulický systém uvnitř pancířového rámu. Podstavec vyroben z oceli nejvyšší pevnosti, řezané laserem a roboticky svařované. V navijáku jsou použita masivní ozubená kola a ložiska od světoznámých výrobců.

Tajfun 45AHK

Elektrohydraulicky ovládaný naviják TAJFUN 45 AHK je základ nabídky v komfortním elektrohydraulickém provedení. Propracovaný vlastní hydraulický okruh s dlouhou životností. Navijáky zaručují výborné navíjení tažného lana - větší vzdálenost mezi kladkou a středem bubnu.

Tajfun 55AHK

Lesní naviják za traktor TAJFUN 55 AHK s hydraulicky poháněnou horní SG kladkou. Naviják na dřevo pro každodenní nasazení v těžbě dřeva.

Tajfun 65AHK

Profesionální elektrohydraulicky ovládaný naviják TAJFUN 65 AHK s hydraulicky poháněnou horní SG kladkou. Naviják je vhodný pro náročnou těžbu a díky postupnému odvíjení má všestranné využití.

Tajfun 85AHK

Profesionální elektrohydraulicky ovládaný navijáky TAJFUN 85 AHK SG s hydraulicky poháněnou horní kladkou. Široký buben, kvalitní drážkovaná brzda a dvoulamelová spojka jsou zárukou spolehlivosti. Navijáky zaručují výborné navíjení tažného lana na větší vzdálenost mezi kladkou a středem bubnu. Celý podstavec je vyroben z vysoce kvalitního materiálu. V navijáku jsou použita masivní ozubená kola a ložiska od světoznámých výrobců.

Tajfun 2 x 55AHK

Dvoubunový elektrohydraulicky ovládaný naviják TAJFUN AHK s hydraulicky poháněnou horní SG kladkou, jsou bez konkurenčně to nejlepší mezi navijáky do třibodového závěsu. Navijáky zaručují výborné navíjení tažného lana - větší vzdálenost mezi kladkou a středem bubnu. Celý podstavec je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, řezaného laserem a roboticky svařovaným. V navijáku jsou použita masivní ozubená kola a ložiska od světoznámých výrobců.

KONTAKT

AGAMA a.s.,
Huštěnovská 2001,
686 03 Staré Město


Volejte
+420 572 541 701